KONST / Litografier / Färglitografi 15075110
nr 1507 5110
Uno Svensson
(1929-2012), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 28/125-32/150, figurer, yttermått inklusive ram: 62x45-82x61 cm
Uno Svensson, svensk målare och grafiker född 1929, död 2012.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:03:00
29/11 21:43:25
Uno Svensson
Läs mer om Uno Svensson